Chcesz pozbyć się starych laptopów i komputerów, które zalegają w magazynie przedsiębiorstwa?

Dajemy drugie życie komputerom!

Odkupimy Twój sprzęt IT - szybko i bezpiecznie

(71) 308 98 93
robert@hitit.pl

Chrońmy razem środowisko!

Nie wiesz co zrobić ze starym sprzętem komputerowym należącym do Waszego przedsiębiorstwa? Koniec z zalegającymi urządzeniami! Skorzystaj z usług HitITgroup i daj im drugie życie!


Skontaktuj się z nami już teraz i rozwiąż szybko swój problem!

(71) 308 98 93
robert@hitit.pl
  • Skupujemy zużyty sprzęt komputerowy, za który otrzymasz od nas jego równowartość w gotówce lub zaproponujemy Ci w zamian wydajne, nowe komputery, które z pewnością spiszą się w każdym biurze.
  • Co więcej, oddając stary sprzęt możesz wspomóc najbardziej potrzebujących! W jaki sposób? Uzgodniona z Wami ilość sprzętu, trafi do domu dziecka, szkoły czy wybranej rodziny!
  • Nie musisz martwić się o dane na nośnikach starych komputerów. O ich bezpieczeństwo dba WIPERAPP® - autorski, certyfikowany system do kasowania danych z dysków komputerowych. Dzięki niemu dbamy o cyberbezpieczeństwo, a tym samym chronimy wszelkie dane przed trafieniem w niepowołane ręce.
  • Nasze działania opierają się na zasadach IT Asset Disposition (ITAD). Co to oznacza? Utylizujemy przestarzały lub niechciany sprzęt w odpowiedzialny ekologicznie i przede wszystkim bezpieczny sposób. Tym samym minimalizujemy koszty maksymalizując odzyskiwanie strat!

OCHRONA ŚRODOWISKA Z HitITgroup

Naszym głównym celem jest ochrona środowiska. Ty pozbywasz się niepotrzebnego sprzętu, my dajemy mu drugie życie. Tym samym wspólnie dbamy o dobro naszej planety!

BEZPIECZNE KASOWANIE DANYCH

Przeniesiemy dane na nowy sprzęt, a ze starych urządzeń bezpowrotnie je skasujemy. Wszystko dzięki autorskiemu, certyfikowanemu oprogramowaniu WIPERAPP®. Chronimy dzięki temu dane przed nieuprawionym ujawnieniem.

DOBÓR SPRZĘTU IT

Pomożemy dobrać sprzęt dla przedsiębiorstwa tak, aby stosunek ceny do jakości był jak najbardziej optymalny.

LEASING LUB NAJEM SPRZĘTU IT

Zaproponujemy dogodną formę finansowania. Możesz skorzystać z zakupu tradycyjnego, leasingu czy najmu długoterminowego, który jest niezwykle korzystną formą zdobycia nowego sprzętu komputerowego dla firmy.

SERWIS KOMPUTEROWY I OBSŁUGA IT FIRM

Zespół HitITgroup oferuje również serwis komputerowy i doradztwo w zakresie sprzętu IT w firmach.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak dać drugie życie sprzętowi IT, który zalega w Twojej firmie!

Wartości i Misja HitITgroup

Czyli to, co dla nas najważniejsze

Oddajesz? - Pomagasz z nami

Cześć odnowionych komputerów trafia do domu dziecka, szkoły czy wybranej rodziny.

Dbasz z nami o środowisko

Sprzęt zamiast rozkładać się przez długie lata dostaje drugie życie. Z nami wpłyniesz realnie na ograniczenie emisji CO2!

Bezpieczeństwo to podstawa

Dzięki autorskiemu systemowi WIPERAPP®, Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Kompleksowa obsługa w zakresie sprzętu IT

Oprócz odkupu sprzętu IT i bezpiecznego usuwania danych z WIPERAPP®, HitITgroup pomoże wybrać nowy i niezawodny sprzęt komputerowy do Twojej firmy.


Nie chcesz wydawać pieniędzy na nowe komputery? Żaden problem! Zajmujemy się również sprzedażą i wynajmem polesingowego sprzętu komputerowego. Dzięki kompleksowej obsłudze z tym związanej (oferujemy wynajem, jak również wsparcie finansowe), możesz zaoszczędzić pieniądze, a tym samym pozwolić sobie na lepsze urządzenia.


Dodatkowo oferujemy obsługę serwisową naszych komputerów dla firm.Działamy 20 lat na rynku - oni nam już zaufali:

Z firmą HitITgroup EP sp. z o.o. sp.j. współpracujemy już od wielu lat. Ze swoich zobowiązań kontrahent wywiązuje się rzetelnie i sprawnie, a na szczególną uwagę zasługuje fakt terminowego regulowania płatności.

Lukasz Górak

Prezes SET - COMP

Współpraca z firmą HititGroup Sp. z o.o. to przede wszystkim wysoka jakość sprzętu, terminowość oraz znakomita obsługa. Cechy te pozwoliły nam na zoptymalizowanie czasu i kosztu dostarczenia sprzętu w firmie. Nasi pracownicy zawsze otrzymują sprawdzony sprzęt, a ewentualne usterki usuwane są natychmiast. Elastyczny system rozliczeń pomaga w planowaniu wydatków i nagłych zakupów.

Miłosz Engel

ELEMONT SP. Z O.O.

Jako podmiot profesjonalnie zajmujący się outsourcingiem procesów IT, potrzebujemy na co dzień rzetelnych dostawców sprzętu komputerowego nowego oraz poleasingowych desktopów i laptopów. Z HitITgroup EP sp. z o.o. sp.j. współpracujemy już od pięciu lat, przez ten czas dał nam się poznać jako solidny i kompetentny partner w biznesie, godny polecenia innym firmom.

Michał Stręk

Właściciel MS PARTNER

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak dać drugie życie sprzętowi IT, który zalega w Twojej firmie!

Chronimy dane przed nieuprawnionym ujawnieniem

WIPERAPP® to narzędzie wyróżnione przez InCredibles - program Sebastiana Kulczyka.

Dzięki naszemu narzędziu usuniesz trwale i bezpiecznie dane z każdego nośnika.

Dane zapisane na nośnikach pamięci sprzętu IT, który opuszcza organizację zostają dzięki WIPERAPP® trwale zniszczone!

ZAPYTAJ NAS O WIPERAPP®!
Poczytaj o WIPERAPP®

Skup sprzętu komputerowego oraz certyfikowane usuwanie danych

Dajemy drugie życie komputerom!

Poznaj nasze możliwości już dziś!

Zadzwoń: (71) 308 98 93
E-mail: robert@hitit.pl