CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu w HitITgroup

Działania naszej firmy opierają się o społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR). Jest to metoda zarządzania, dzięki której różnego rodzaju przedsiębiorstwa uwzględniają w swoich codziennych działaniach interesy społeczne czy dbałość o ekologię. W HitITgroup, działając w odpowiedni sposób, troszczymy się o społeczeństwo w środowisku, w którym funkcjonujemy. Co o tym świadczy? Przekazujemy sprzęt komputerowy najuboższym, wkładając w to wiele pracy i serca. Nasza autorska koncepcja pozwala na radość z użytkowania komputerów i laptopów przez dzieci z domów dziecka, ubogie rodziny czy placówki edukacyjne. Bardzo często oferowane przez nas urządzenia komputerowe są jedynym dostępnym oknem na świat. Zobacz, co udało się nam już zrobić!

Komputery dla szkół

“Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć” - Ludwik Hirszfeld

Taka sentencja towarzyszyła podziękowaniom od wychowanków Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Jakiś czas temu postanowiliśmy wesprzeć sprzętowo dzieci z placówki, aby usprawnić ich zdalną edukację. Przez sytuację w kraju, związaną z wirusem, nie mogliśmy osobiście przybyć do Szklarskiej Poręby, czego bardzo żałujemy. Cudowne zdjęcia i szczere uśmiechy przekonują nas jeszcze bardziej do pomagania osobom, które tego potrzebują! Co bardzo ważne – dołączyliśmy do grona Przyjaciół Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Jesteśmy z tego powodu niesamowicie dumni i szczęśliwi!

Pomaganie zmienia świat na lepsze - Klinika Przylądek Nadziei

Niedawno wszyscy zgodnie postanowiliśmy wesprzeć sprzętem małych pacjentów, opiekunów oraz pracowników kliniki Przylądek Nadziei. Rozpiera nas duma i radość, że mogliśmy wspomóc ludzi, którzy każdego dnia dają nadzieję na lepsze jutro. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki naszej pomocy, dzieci mogą zdalnie zdobywać wiedzę. Pokonanie ciężkiej choroby to zadanie najtrudniejsze ze wszystkich. Mamy nadzieję, że nasza pomoc przynajmniej w małym stopniu da namiastkę normalnego życia.

klinika przylądek nadzei laptopy

Czytajmy razem - Biblioteka miejska w Oławie

W HitITgroup pomaganie innym nie jest nam obce! Właśnie dlatego przekazaliśmy sprzęt komputerowy do Biblioteki miejskiej w Oławie. Mamy nadzieję, że nowe wyposażenie przyniesie dużo radości wszystkim nowym użytkownikom i da możliwość zgłębiania wiedzy na różne tematy!

Zadowoleni klienci

Certyfikaty i wyróżnienia

certyfikaty
certyfikat
certyfikat szwecja
certyfikat gazele biznesu
certyfikaty
certyfikat-pca