Profesjonalna inwentaryzacja i diagnostyka sprzętu w Twojej firmie

Posiadasz swoją firmę? Pewnie wiesz, że w wielu przedsiębiorstwach czy instytucjach publicznych zużyte lub stare komputery są zastępowane nowszym i bardziej wydajnym sprzętem. Wówczas najczęściej urządzenia, które nie są już używane trafiają do różnego rodzaju magazynów, pomieszczeń socjalnych czy kantorków. W dużej mierze taki sprzęt komputerowy może trafić do ponownej sprzedaży, ale żeby do tego doszło należy przeprowadzić profesjonalną ewidencję, która pozwoli zebrać informację o każdym z komputerów czy laptopów.

W HitITgroup zajmujemy się kompleksową inwentaryzacją sprzętu komputerowego. Zrobimy całościowy przegląd urządzeń biorąc pod uwagę numery seryjne. Profesjonalna inwentaryzacja zasobów IT połączona z diagnostyką sprzętu pozwalają na szybsze odsprzedanie komputerów. Dzięki temu cały zabieg będzie trwał zdecydowanie krócej. Stworzenie listy, na której znajdą się szczegółowe informacje na temat każdego urządzenia zajmie Ci kilka miesięcy. Zgłoś się do nas, a my profesjonalnie i niezwykle szybko poradzimy sobie z inwentaryzacją sprzętu IT!

ZADZWOŃ

NAPISZ

SKONTAKTUJ SIĘ

Inwentaryzacja sprzętu komputerowego z HitITgroup

Chcesz, aby proces inwentaryzacji sprzętu w Twojej firmie przebiegł wyjątkowo sprawnie i szybko? Sprawdź nasze usługi! Specjaliści z HitITgroup profesjonalnie zajmą się nie tylko inwentaryzacją sprzętu komputerowego, ale i jego diagnostyką. Dzięki temu zyskujesz nie tylko czas, ale również spokojną głowę. Jakie zalety ma inwentaryzacja komputerów przez naszą firmę?

Inwentaryzację sprzętu w firmie przeprowadzają wykwalifikowani pracownicy, którzy dzięki długoletniemu doświadczeniu zadbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
Cały proces inwentaryzacji komputerów w firmie może być przeprowadzony w naszej siedzibie lub w Twojej firmie. Jedynym warunkiem jest posiadanie odpowiedniego, technicznego zaplecza, które jest potrzebne do tego typu działań.
Nasze działania pokażą ewentualne uszkodzenia sprzętu czy braki w podzespołach.
Otrzymujesz od nas szczegółowy raport w pliku XLS lub PDF.

Co zyskujesz dzięki naszej inwentaryzacji komputerów i laptopów?

Oferowana przez nas inwentaryzacja sprzętu w firmie i diagnostyka sprzętu IT pozwoli na dokonanie wyceny oraz zaoferowaniu Ci ich wykupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko pozbędziesz się zalegających urządzeń, ale otrzymasz również za nie środki pieniężne, które z powodzeniem możesz przeznaczyć na nowy sprzęt czy interesujące projekty. Możesz także dołączyć do naszego programu CSR i pomóc najbardziej potrzebującym. W jaki sposób? Część z Twojego sprzętu komputerowego przeznaczymy dla dzieci z domów dziecka czy placówek edukacyjno – sportowych.

Ponadto zlecając nam audyt sprzętu możesz zyskać dużo więcej. Przejmiemy od Ciebie wszelkie obowiązki związane z inwentaryzacją IT, dzięki czemu możesz skupić swoje myśli na tym, co najważniejsze. Dodatkowo oszacujemy prawdziwą wartość urządzeń w Twojej firmie. Decydując się na nasze usługi otrzymujesz gwarancję szybkiej, a przede wszystkim bezpiecznej realizacji powierzonego nam zadania, jakim jest inwentaryzacja sieci komputerowej i diagnostyka sprzętu. Tym samym dbasz o środowisko, w którym wszyscy żyjemy. W jaki sposób? Dajemy komputerom drugie życie poprzez ich upgrade i ponowne wprowadzenie na rynek. Ograniczamy przez to ilość wytwarzanych elektrośmieci. Nie musisz się bać o swoje cyberbezpieczeństwo – zanim komputery opuszczą Twoją siedzibę dokonamy trwałego kasowania danych bez zniszczenia nośników naszym autorskim programem WIPERAPP®

Zadowoleni klienci

Certyfikaty i wyróżnienia

Nie czekaj do momentu, aż nieużywany sprzęt komputerowy zastawi wyjście z biura! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty!