Niszczenie danych

Nie chcesz, aby dane Twoje lub klientów dotarły do niepowołanych osób, które mogą wykorzystać je przeciwko Twojej firmie? Pragniesz mieć 100% pewności, że wrażliwe informacje znajdujące się na dyskach twardych nigdy nie ujrzą światła dziennego? Nie próbuj rozwiązywać takich problemów niesprawdzonymi metodami, które nie przyniosą pozytywnego skutku. Formatowanie nośnika czy nawet zniszczenie dysku wiertarką nie da Ci pewności ochrony przed odzyskaniem plików.

Co możesz w takim razie zrobić z tym problemem? Nośniki, których już nie używasz przekaż nam – profesjonalnemu przedsiębiorstwu, które zajmie się bezpiecznym niszczeniem danych. W HitITgroup, poprzez profesjonalne niszczenie dysków czy kasowanie danych zadbamy o to, aby wszelkie informacje były niemożliwe do odzyskania. Dodatkowo możesz zapobiec utracie wiarygodności i dobrego wizerunku swojej firmy oraz spełnisz wszelkie wymogi prawa. Co to oznacza? Nie musisz martwić się obowiązkiem ochrony danych. Wszystko dzięki najnowszym i najbardziej skutecznym technologiom! Nie wierzysz? Sprawdź sam!

ZADZWOŃ

NAPISZ

SKONTAKTUJ SIĘ

Profesjonalne niszczenie oraz utylizacja dysków HDD i SSD

W HitITgroup zajmujemy się trwałym usuwaniem danych i utylizacją nośników. Wszystko dzięki procesowi demagnetyzacji i urządzeniu Shredder. Demagnetyzacja polega na wytworzeniu pola elektromagnetycznego o wielkiej sile. Dzięki temu dysk twardy HDD traci wszystkie zapisane dane. Należy jednak pamiętać, że demagnetyzer nie działa na dyski SSD (pamięci typu flash). Jeśli chcemy zniszczyć taki dysk – musimy użyć niszczarki typu Shredder. Tego rodzaju sprzętu do niszczenia można również użyć w przypadku nośników HDD. Co niezwykle ważne, w trosce o środowisko naturalne dyski przed fizycznym zniszczeniem są rozbierane, a samemu procesowi niszczenia ulegają tylko nośniki magnetyczne. Dzięki temu możesz mieć całkowitą pewność, że swoimi działaniami nie powiększymy niebezpiecznej góry elektrośmieci, a dodatkowo zniszczone dane nigdy nie wpadną w ręce niepowołanych osób, które mogą wykorzystać je przeciwko Tobie. Interesuje Cię oferta niszczenia i utylizacji dysków twardych? Skontaktuj się z nami!

Dysk twardy

Bezpowrotne kasowanie danych przez WIPERAPP®

Oprócz fizycznego niszczenia dysków, HitITgroup oferuje także bezpieczne usuwanie danych z nośników. Wszystko za sprawą autorskiego oprogramowania WIPERAPP®, które zadba o wymazywanie dysku w sposób, który nie zniszczy nośnika. Dzięki temu dysk może być ponownie wykorzystany. Dzięki takim działaniom wspólnie przyczyniamy się do redukcji elektrośmieci! Owa metoda trwałego niszczenia dysku ma pełną zgodność z przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (RODO). Nasze narzędzie do nieodwracalnego kasowania danych współpracuje z wszystkimi dyskami HDD i SSD. Co więcej, jest w pełni bezpieczne dla nośników półprzewodnikowych! WIPERAPP® jest zgodny ze standardem NIST 800 – 88 (rewizja 1). Dzięki temu oferuje gwarancję na całkowite, bezpieczne i trwałe kasowanie danych z nośników. Potwierdzeniem naszych działań będzie indywidualny dla każdego dysku certyfikat. Należy jednak mieć na uwadze, że możliwy jest on do otrzymania po całym procesie, tj. kasowaniu, weryfikacji i sprawdzeniu dysku twardego. Gwarantujemy Ci, że już nikt nie będzie w stanie odzyskać informacji z Twojego starego nośnika.

Zobacz nasze wideo i poznaj WIPERAPP®

Zadowoleni klienci

Certyfikaty i wyróżnienia

Sprawdź szczegóły naszej oferty i zadbaj o bezpieczeństwo wrażliwych danych!