CEO hitit

Efektywność w biznesie to wyzwanie.

Osiąganie celów to sztuka dobrych wyborów i trafnych decyzji. Nie bez znaczenia jest umiejętne zarządzanie własną energią i zadaniami osadzonymi w czasie.

Biznes tworzą ludzie, a efektywny biznes jest dziełem profesjonalistów.

HitITgroup poprzez wiedzę, wykwalifikowany zespół oraz kompleksową obsługę sprawia, że biznes staje się łatwiejszy. Dobrze działający sprzęt komputerowy jest niezbędny do sprawnego funkcjonowania firmy. Dzięki HitITgroup ten aspekt przestaje być problemem.

HitITgroup to propozycja kompleksowej obsługi w zakresie sprzętu komputerowego, która zapewnia oszczędność czasu, pieniędzy i jest gwarancją bezpieczeństwa oraz sprawnego funkcjonowania firmy.

Poprzez zarządzanie w modelu TOC, nacisk na dobrą komunikację i transparentność tworzymy zgrany zespół profesjonalistów.

ceo podpis
Skontaktuj się z nami
CEO hitit
ceo podpis
Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Dawid Dziuba - PSA PARTS

Największym plusem jest efektywna komunikacja z Wami oraz zdrowe, profesjonalne relacje. Dzięki temu sprawnie rozwiązywaliśmy problemy i zbudowaliśmy zaufanie. Nigdy nie było problemów z płatnościami ani pod względem zdolności kredytowej a już tym bardziej ze strony płacenia na czas.
Z działem księgowości również łatwo i przyjemnie się rozmawiało. Życzyłbym sobie więcej takich partnerów jak firma HitITgroup.

Miłosz Engel - ELEMONT SP. Z O.O.

Współpraca z firmą HititGroup Sp. z o.o. to przede wszystkim wysoka jakość sprzętu, terminowość oraz znakomita obsługa. Cechy te pozwoliły nam na zoptymalizowanie czasu i kosztu dostarczenia sprzętu w firmie. Nasi pracownicy zawsze otrzymują sprawdzony sprzęt, a ewentualne usterki usuwane są natychmiast. Elastyczny system rozliczeń pomaga w planowaniu wydatków i nagłych zakupów.

Michał Stręk - Właściciel MS PARTNER

Jako podmiot profesjonalnie zajmujący się outsourcingiem procesów IT, potrzebujemy na co dzień rzetelnych dostawców sprzętu komputerowego nowego oraz poleasingowych desktopów i laptopów. Z HitITgroup EP sp. z o.o. sp.j. współpracujemy już od pięciu lat, przez ten czas dał nam się poznać jako solidny i kompetentny partner w biznesie, godny polecenia innym firmom.

Ewelina Fidelus - LINGA STOCZYŃSCY Sp.J.

Z przyjemnością rekomenduję firmę Hititgroup jako niezawodnego i terminowego dostawcę sprzętu komputerowego, w konkurencyjnych cenach. W ciągu ostatnich kilku lat zakupiliśmy kilkanaście zestawów komputerowych oraz notebooków, które służą nam do dnia dzisiejszego. Współpracę oceniam jako bardzo efektywną oraz zamierzam ją kontynuować.

Łukasz Górak - Prezes SET - COMP

Z firmą HitITgroup EP sp. z o.o. sp.j. współpracujemy już od wielu lat. Ze swoich zobowiązań kontrahent wywiązuje się rzetelnie i sprawnie, a na szczególną uwagę zasługuje fakt terminowego regulowania płatności.

Media o nas

Przeczytaj interesujące wywiady oraz artykuły o naszych produktach

Klient zasługuje na więcej - wywiad z Prezesem CebITgroup

Lojalność klientów jest wynikiem szczerości? Jak zaoferować klientom wartość dodaną, która będzie rozwinięciem oferty firmy?

WIPERPEN

mały, wygodny i tani.

Do czego służy?

Znana wrocławska firma WIPERAPP jako pierwsza w Polsce, a może nawet w Europie i na świecie, opracowała nowoczesny sposób na rozwiązanie problemów przedsiębiorców. Nazywa się on WIPERPEN.

Prezes HitITgroup dla instytutu zarządzania ograniczeniami TOC

TOC to idea zarządzania wdrażana w firmie HitITgroup na każdym poziomie funkcjonowania firmy.

Przyznane wyróżnienia i certyfikaty

certyfikaty
certyfikaty
certyfikat pca
certyfikat
certyfikat szwecja
certyfikat gazele biznesu