Skup laptopów i komputerów

Twoja firma opiera swoje działania na sprzęcie komputerowym? Zatem z pewnością zdajesz sobie sprawę, że co pewien czas należy odświeżać stare urządzenia i wymieniać je na komputery nowej generacji. Wówczas nieużywany sprzęt komputerowy trafia do magazynów, piwnic, składzików czy innych pomieszczeń, w których jest przechowywany. Zastanawiasz się co z nim zrobić? Chcesz się ich pozbyć w bezpieczny sposób? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Skorzystaj z usług firmy HitITgroup i sprawdź ofertę skupu starych komputerów i laptopów. Dzięki nam wzbogacisz się na wychodzących już z użytku urządzeniach komputerowych.

Jaki sprzęt skupujemy:

 • Komputery stacjonarne i notebooki (produkowane przez duże marki)
  z procesorami Intel Core i3 drugiej generacji i nowsze.
 • Monitory TFT panoramiczne od 21 cali wzwyż.
 • Serwery i sprzęt sieciowy produkowany tylko przez duże marki i nie starszy niż 6 lat.
 • Telefony SIP i centrale telefoniczne IP nie starsze niż 4 lata

Jakim sprzętem nie jesteśmy zainteresowani:

 • Od osób prywatnych.
 • Nie zajmujemy się wykupem kabli, myszek, klawiatur, tonerów i innych akcesoriów.
 • Nie skupujemy drukarek, kserokopiarek, skanerów.
 • Nie skupujemy komputerów składanych z różnych podzespołów, ale w przypadku większej ilości (od 100 szt.) pomożemy znaleźć kupca bądź odkupimy taki sprzęt na części.
 • Nie skupujemy sprzętu w ilościach mniejszych niż 10 szt.

Skup starego sprzętu komputerowego przez HitITgroup - dlaczego my?

Pewnie zastanawiasz się dlaczego akurat postawić na nasz skup komputerów stacjonarnych i laptopów. Przede wszystkim dbamy o środowisko, w którym żyjemy. Tym samym dajemy drugie życie komputerom i laptopom przez ich upgrade oraz ponowne wprowadzenie na rynek. Co więcej, nie jest obojętne nam bezpieczeństwo, cyberbezpieczeństwo naszych klientów. Skupując laptopy, komputery zepsute, jak i te całkowicie sprawne, dbamy o dane i informacje naszych klientów poprzez trwałe oraz nieodwracalne kasowanie danych bez wytwarzania elektrośmieci. Odpowiedzialne za to jest nasze autorskie oprogramowanie WIPERAPP®. Nasze działania wpisują się również w filozofię CSR – troszczymy się o społeczeństwo w środowisku, w którym żyjemy i pracujemy. Przekazujemy sprzęt najuboższym, wkładając w to dużo pracy i serca. Jest to nasza koncepcja, w której sprzętem komputerowym mogą cieszyć się dzieci z domów dziecka, ubogie rodziny czy placówki edukacyjne. Nierzadko nasz sprzęt jest jedynym dostępnym oknem na świat.

Jesteś zainteresowany naszym skupem używanych komputerów i starych laptopów? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę!

ZADZWOŃ

NAPISZ

SKONTAKTUJ SIĘ

Prosty i przyjemny proces odkupu komputerów i laptopów przez HitITgroup

Jesteś zainteresowany skupem starych komputerów stacjonarnych czy laptopów

Musisz wiedzieć, że przed odkupem przez nas Twoich urządzeń, cały sprzęt komputerowy musi być dokładnie spisany, łącznie z podstawowymi parametrami. Jeśli nie przeprowadzałeś inwentaryzacji i diagnostyki sprzętu w swojej firmie – zgłoś się do nas, a my zajmiemy się tym profesjonalnie!

Lokalizacja naszej firmy mieści się we Wrocławiu. Z racji tego możesz dostarczyć nam sprzęt osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00, bądź skorzystać z naszej pomocy. W jaki sposób? Do 100 km organizujemy transport na bieżąco. Co więcej, koszty takich działań zostają po naszej stronie! Dalsze trasy oraz transport większej ilości sprzętu komputerowego do odkupu czy utylizacji organizujemy i ustalamy indywidualnie z klientem. Skupowany sprzęt komputerowy przewożony jest w pojazdach, które zabezpieczone są specjalnymi plombami.

Zajmujemy się trwałym i certyfikowanym usuwaniem danych z nośników. Posiadamy autorskie rozwiązanie – WIPERAPP®, które spełnia wymagania RODO i standardy NIST 800-88. O rodzaju usługi, jej przebiegu i zakresie więcej informacji chętnie udzielą Ci nasi pracownicy.

Możemy również odkupić od Ciebie urządzenia, które nie nadają się już do dalszego użytku. Wówczas skupimy laptopy uszkodzone czy zepsute komputery. Pozbędziesz się zalegającego sprzętu, a my go zutylizujemy, dostarczając Ci kartę przekazania odpadów.

Wyceń swój sprzęt

Dodaj dowolną ilość urządzeń, wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę odkupu sprzętu

Zadowoleni klienci

Certyfikaty i wyróżnienia

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty skupu starego sprzętu komputerowego już dziś!