Skup laptopów i komputerów

Twoja firma opiera swoje działania na sprzęcie komputerowym? Zatem z pewnością zdajesz sobie sprawę, że co pewien czas należy odświeżać stare urządzenia i wymieniać je na komputery nowej generacji. Wówczas nieużywany sprzęt komputerowy trafia do magazynów, piwnic, składzików czy innych pomieszczeń, w których jest przechowywany. Zastanawiasz się co z nim zrobić? Chcesz się ich pozbyć w bezpieczny sposób? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Skorzystaj z usług firmy HitITgroup i sprawdź ofertę skupu starych komputerów i laptopów. Dzięki nam wzbogacisz się na wychodzących już z użytku urządzeniach komputerowych.

Jaki sprzęt skupujemy:

 • Komputery stacjonarne i notebooki (produkowane przez duże marki)
  z procesorami Intel Core i3 drugiej generacji i nowsze.
 • Monitory TFT panoramiczne od 21 cali wzwyż.
 • Serwery i sprzęt sieciowy produkowany tylko przez duże marki i nie starszy niż 6 lat.
 • Telefony SIP i centrale telefoniczne IP nie starsze niż 4 lata

Jakim sprzętem nie jesteśmy zainteresowani:

 • Od osób prywatnych.
 • Nie zajmujemy się wykupem kabli, myszek, klawiatur, tonerów i innych akcesoriów.
 • Nie skupujemy drukarek, kserokopiarek, skanerów.
 • Nie skupujemy komputerów składanych z różnych podzespołów, ale w przypadku większej ilości (od 100 szt.) pomożemy znaleźć kupca bądź odkupimy taki sprzęt na części.
 • Nie skupujemy sprzętu w ilościach mniejszych niż 10 szt.

Skup starego sprzętu komputerowego przez HitITgroup - dlaczego my?

Pewnie zastanawiasz się dlaczego akurat postawić na nasz skup komputerów stacjonarnych i laptopów. Przede wszystkim dbamy o środowisko, w którym żyjemy. Tym samym dajemy drugie życie komputerom i laptopom przez ich upgrade oraz ponowne wprowadzenie na rynek. Co więcej, nie jest obojętne nam bezpieczeństwo, cyberbezpieczeństwo naszych klientów. Skupując laptopy, komputery zepsute, jak i te całkowicie sprawne, dbamy o dane i informacje naszych klientów poprzez trwałe oraz nieodwracalne kasowanie danych bez wytwarzania elektrośmieci. Odpowiedzialne za to jest nasze autorskie oprogramowanie WIPERAPP®. Nasze działania wpisują się również w filozofię CSR – troszczymy się o społeczeństwo w środowisku, w którym żyjemy i pracujemy. Przekazujemy sprzęt najuboższym, wkładając w to dużo pracy i serca. Jest to nasza koncepcja, w której sprzętem komputerowym mogą cieszyć się dzieci z domów dziecka, ubogie rodziny czy placówki edukacyjne. Nierzadko nasz sprzęt jest jedynym dostępnym oknem na świat.

Jesteś zainteresowany naszym skupem używanych komputerów i starych laptopów? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę!

ZADZWOŃ

NAPISZ

SKONTAKTUJ SIĘ

Prosty i przyjemny proces odkupu komputerów i laptopów przez HitITgroup

Jesteś zainteresowany skupem starych komputerów stacjonarnych czy laptopów

Musisz wiedzieć, że przed odkupem przez nas Twoich urządzeń, cały sprzęt komputerowy musi być dokładnie spisany, łącznie z podstawowymi parametrami. Jeśli nie przeprowadzałeś inwentaryzacji i diagnostyki sprzętu w swojej firmie – zgłoś się do nas, a my zajmiemy się tym profesjonalnie!

Lokalizacja naszej firmy mieści się we Wrocławiu. Z racji tego możesz dostarczyć nam sprzęt osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00, bądź skorzystać z naszej pomocy. W jaki sposób? Do 100 km organizujemy transport na bieżąco. Co więcej, koszty takich działań zostają po naszej stronie! Dalsze trasy oraz transport większej ilości sprzętu komputerowego do odkupu czy utylizacji organizujemy i ustalamy indywidualnie z klientem. Skupowany sprzęt komputerowy przewożony jest w pojazdach, które zabezpieczone są specjalnymi plombami.

Zajmujemy się trwałym i certyfikowanym usuwaniem danych z nośników. Posiadamy autorskie rozwiązanie – WIPERAPP®, które spełnia wymagania RODO i standardy NIST 800-88. O rodzaju usługi, jej przebiegu i zakresie więcej informacji chętnie udzielą Ci nasi pracownicy.

Możemy również odkupić od Ciebie urządzenia, które nie nadają się już do dalszego użytku. Wówczas skupimy laptopy uszkodzone czy zepsute komputery. Pozbędziesz się zalegającego sprzętu, a my go zutylizujemy, dostarczając Ci kartę przekazania odpadów.

Wyceń swój sprzęt

Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę odkupu sprzętu

Do kogo skierowana jest nasza oferta skupu komputerów?

Naszą ofertę skupu komputerów i laptopów kierujemy głównie do firm i przedsiębiorstw. Służymy fachową pomocą przy pozbywaniu się starych i słabych urządzeń na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Z naszej strony możemy zaproponować skup komputerów od firmy za dobrą stawkę lub obniżenie kwoty na zakup nowych urządzeń do Twojego biura. Nasz skup komputerów stacjonarnych oraz innych urządzeń prowadzimy na terenie wielu miast w Polsce. Możemy zaproponować Ci skup komputerów we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Białymstoku, Łodzi, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie, Zielonej Górze, czy Krakowie. Poza tym zajmujemy się również skupem komputerów online. Możesz skontaktować się z nami i wspólnie ustalimy, czy dostarczysz nam sprzęt osobiście czy to my odbierzemy go od Ciebie. To nie koniec naszej propozycji dla przedsiębiorstw. Oprócz pomocy w pozbywaniu się przestarzałych urządzeń komputerowych możemy zaproponować Twojej firmie skup monitorów. To bardzo ważne, by sprzęt w biurze był wymieniany na nowszy wraz z rozwojem firmy. Dzięki naszemu skupowi komputerów zaoszczędzisz pieniądze, które przydadzą się do ulepszenia urządzeń, co na pewno zaowocuje większą wydajnością, skutecznością i efektywnością pracy. Decydując się na skup starych komputerów przez naszą firmę HitITgroup masz gwarancję, że cennik skupu komputerów będzie dla Ciebie korzystny. Nasz zaawansowany system obliczy cenę, którą możesz uzyskać na podstawie kilku prostych informacji, takich jak: rodzaj komputera, producent, procesor oraz stan techniczny sprzętu. Jesteśmy zainteresowani skupem komputerów Apple, Dell, HP, Lenovo, ale również urządzeń od innych producentów. Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz HitITgropu – najlepszą firmę oferującą skup komputerów.

Chętnie porozmawiamy z Tobą o odkupie sprzętu IT, kasowaniu danych czy udziale w programie CSR. Ustal termin takiej rozmowy w naszym kalendarzu

Jesteś zainteresowany tym, jak działamy? Chciałbyś poznać w całości poszczególne procesy? Sprawdź to już teraz! Zobacz nasz krótki przewodnik i opis poszczególnych działań.

2. Inwentaryzacja i diagnostyka sprzętu komputerowego

Zgłaszasz się do nas z problemem. Ustalamy szczegóły działania – cały proces inwentaryzacji komputerów w firmie może być przeprowadzony w naszej siedzibie lub w Twojej firmie. Jedynym warunkiem jest posiadanie odpowiedniego, technicznego zaplecza, które jest potrzebne do tego typu działań. Robimy całościowy przegląd urządzeń. Otrzymujesz listę, na której znajdą się szczegółowe informacje na temat każdego urządzenia.

3. Wycena Twojego sprzętu

Inwentaryzacja, dzięki której otrzymaliśmy listę urządzeń, pozwala nam wycenić Twój sprzęt. Działamy w tym przypadku na podstawie opracowanych wcześniej procesów. Pozwalają one oszacować wartość komputerów, laptopów czy innych urządzeń. Otrzymujesz od nas spersonalizowaną ofertę.

4. Odbiór sprzętu IT

Jeśli będziesz zainteresowany odsprzedaniem swoich urządzeń umówimy się na odbiór sprzętu. Lokalizacja naszej firmy mieści się we Wrocławiu. Z racji tego możesz dostarczyć nam sprzęt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00, bądź postawić na nasz transport. W jaki sposób? Do 100 km organizujemy przewóz urządzeń na bieżąco. Koszty takich działań pozostają po naszej stronie. Jeśli okaże się, że potrzebny będzie transport na dalsze trasy czy większej ilości sprzętu komputerowego ustalimy szczegóły indywidualnie z Tobą. Skupowany sprzęt komputerowy przewożony jest w pojazdach, które zabezpieczone są specjalnymi plombami.

5. Szczegółowa diagnostyka sprzętu

Posiadając już urządzenia w swojej siedzibie, zabieramy się za szczegółową, profesjonalną diagnostykę. Sprawdzamy stan każdego urządzenia, jego podzespołów. Wykluczamy ewentualne uszkodzenia sprzętu czy braki w podzespołach.

6. Niszczenie danych

Zadbamy o to, aby dane z Twoich urządzeń nie trafiły w ręce niepowołanych osób. Dzięki profesjonalnemu kasowaniu danych czy w ostateczności niszczeniu dysków wszelkie informacje będą niemożliwe do odzyskania. Do tego procesu używamy naszego autorskiego oprogramowania WIPERAPP®. Trwałe usunięcie danych w ten sposób pozwala na ponowne wykorzystanie dysku twardego.

7. Faktura i płatność

Po wszystkich naszych działaniach otrzymujesz od nas fakturę oraz należność finansową za odsprzedany sprzęt komputerowy.

8. Odnowienie lub utylizacja sprzętu IT

Po diagnostyce podejmujemy działania związane z odnowieniem sprzętu komputerowego lub jego utylizacją. Nasze działania wpisują się w filozofię ITAD – odpowiedzialność za zużyty sprzęt komputerowy. Jest to praktyka, dzięki której można ponownie wykorzystywać urządzenia komputerowe. Taka filozofia pozwoliła nam na uruchomienie programu CSR i pomoc najbardziej potrzebującym. Część z odkupionego sprzętu komputerowego przeznaczamy dla dzieci z domów dziecka czy placówek edukacyjno – sportowych. Jeśli sprzęt komputerowy nie nadaje się do dalszego użytku – w całkowicie bezpieczny sposób zajmujemy się jego utylizacją.

Zadowoleni klienci

Certyfikaty i wyróżnienia

certyfikat gazele biznesu
certyfikat
certyfikat szwecja

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty skupu starego sprzętu komputerowego już dziś!