Kompleksowa obsługa firm z zakresu IT – województwo świętokrzyskie

W Twojej firmie urządzenia komputerowe odgrywają główną rolę? Twoje przedsiębiorstwo nie może działać bez sprawnych komputerów, laptopów czy serwerów? Doskonale się składa – jesteś w najlepszym miejscu! W HitITgroup oferujemy wsparcie IT firm w . Działamy w zakresie:

Dzięki naszym działaniom w Twoim przedsiębiorstwie nie będzie zalegać stary sprzęt komputerowy, a ten, którego używasz, będzie gotowy do działania w każdej chwili.

Skontaktuj się i skorzystaj z najlepszej oferty dla Ciebie


  Inwentaryzacja sprzętu komputerowego z HitITgroup w województwie świętokrzyskim

  Chcesz, aby proces inwentaryzacji sprzętu w Twojej firmie przebiegł wyjątkowo sprawnie i szybko? Sprawdź nasze usługi! Specjaliści z HitITgroup profesjonalnie zajmą się nie tylko inwentaryzacją sprzętu komputerowego, ale i jego diagnostyką. Dzięki temu zyskujesz nie tylko czas, ale również spokojną głowę. Jakie zalety ma inwentaryzacja komputerów przez naszą firmę?

  Inwentaryzację sprzętu w firmie przeprowadzają wykwalifikowani pracownicy, którzy dzięki długoletniemu doświadczeniu zadbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
  Cały proces inwentaryzacji komputerów w firmie może być przeprowadzony w naszej siedzibie lub w Twojej firmie. Jedynym warunkiem jest posiadanie odpowiedniego, technicznego zaplecza, które jest potrzebne do tego typu działań.
  Nasze działania pokażą ewentualne uszkodzenia sprzętu czy braki w podzespołach.
  Otrzymujesz od nas szczegółowy raport w pliku XLS lub PDF.

  Skup laptopów i komputerów w województwie świętokrzyskim – wszystko co musisz wiedzieć

  Jak już wiesz odpowiedni rozwój firmy zależny jest w dużym stopniu od sprzętu, z którego korzystają jej pracownicy. Bez odpowiednich urządzeń działalność nie ma możliwości „wskoczenia na wyższy poziom”, z uwagi na niewielką wydajność, a w efekcie tego słabą efektywność. Często jednak duży problem stanowią koszty, jakie ciągnie za sobą wymiana komputerów. Tutaj pojawia się nasza oferta skupu komputerów i laptopów od firm.. Z naszą pomocą pozbędziesz szybko i łatwo pozbędziesz się problemu w postaci zalegającego sprzętu komputerowego. Możemy złożyć Ci ofertę finansową lub obniżenie ceny za nowe urządzenia. Nasz cennik skupu komputerów jest niezwykle atrakcyjny i na pewno przekona Cię do wyboru naszej oferty. Kryteriami, które mają wpływ na cenę skupu starych komputerów Twojej firmy są m.in. rodzaj komputera, marka, stan techniczny i wizualny. W naszym skupie komputerów stacjonarnych i laptopów najbardziej interesujemy się skupem komputerów Apple, Lenovo, HP, czy Dell, jednak na pewno nie przejdziemy obojętnie obok sprzętu innych producentów.

  Jaki sprzęt skupujemy:

  • Komputery stacjonarne i notebooki (produkowane przez duże marki)
   z procesorami Intel Core i3 drugiej generacji i nowsze.
  • Monitory TFT panoramiczne od 21 cali wzwyż.
  • Serwery i sprzęt sieciowy produkowany tylko przez duże marki i nie starszy niż 6 lat.
  • Telefony SIP i centrale telefoniczne IP nie starsze niż 4 lata

  Jakim sprzętem nie jesteśmy zainteresowani:

  • Od osób prywatnych.
  • Nie zajmujemy się wykupem kabli, myszek, klawiatur, tonerów i innych akcesoriów.
  • Nie skupujemy drukarek, kserokopiarek, skanerów.
  • Nie skupujemy komputerów składanych z różnych podzespołów, ale w przypadku większej ilości (od 100 szt.) pomożemy znaleźć kupca bądź odkupimy taki sprzęt na części.
  • Nie skupujemy sprzętu w ilościach mniejszych niż 10 szt.

  Warto zaznaczyć, że jesteśmy gotowi dokonać także skupu komputerów uszkodzonych. Oczywiście wówczas cena, jaką zaproponujemy będzie niższa, ale mimo wszystko nie znajdziesz lepszego sposobu na pozbycie się starych urządzeń. Dodatkowo możemy zaoferować Twojej firmie skup monitorów w równie dobrej stawce cenowej. Zainteresowała Cię nasza oferta? W takim razie skontaktuj się z nami i wspólnie ustalimy w jaki sposób zostanie dostarczony do nas Twój stary sprzęt komputerowy, a także omówimy wszystkie szczegóły dotyczące kwestii finansowych. Wybierz skup komputerów oferowany przez HitITgroup, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!

  Zobacz nasze wideo i poznaj WIPERAPP®

  Audyt i inwentaryzacja sprzętu w województwie świętokrzyskim

  Jesteś właścicielem firmy w województwie świętokrzyskim? Pewnie zdajesz sobie sprawę z faktu, iż w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach stare urządzenia są zastępowane nowszym bardziej wydajnym sprzętem. Nie inaczej jest w przypadku komputerów czy laptopów. W takich momentach nieużywane już urządzenia IT trafiają do różnych magazynów, piwnic czy pomieszczeń socjalnych. Jest to duży błąd – sprzęt komputerowy, którego już nie używasz może trafić do ponownej sprzedaży. Aby do tego doszło należy jednak przeprowadzić profesjonalną ewidencję, dzięki której dostarcza się informacje o każdym z laptopów czy komputerów.

  Nasza firma zajmuje się całościową inwentaryzacją sprzętu komputerowego w województwie świętokrzyskim. Nasze działania pozwalają zrobić kompleksowy przegląd komputerów czy laptopów, zwracając przy tym uwagę na numery seryjne sprzętu. Dzięki w pełni profesjonalnej inwentaryzacji zasobów IT w firmach w województwie świętokrzyskim, połączonej z diagnostyką sprzętu jesteśmy w stanie pomóc Ci szybko odsprzedać urządzenia komputerowe. Stworzymy listę, która będzie zawierać wszelkie potrzebne informacje na temat każdego urządzenia. Tobie zajmie to długie miesiące, my zrobimy to znacznie szybciej. Zgłoś się do HitITgroup – firmy, która profesjonalnie i sprawnie poradzi sobie z inwentaryzacją sprzętu IT w województwie świętokrzyskim!

  kariera tło
  recykling sprzętu

  Inwentaryzację sprzętu w firmie w świętokrzyskim przeprowadzą certyfikowani pracownicy, którzy bazując na swoim długoletnim doświadczeniu zadbają o każdy szczegół. Proces diagnostyki może być wykonywany u nas w firmie lub w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa w świętokrzyskim. Nasze działania pokażą Ci ewentualne uszkodzenia czy braki w podzespołach w sprzęcie komputerowym. Po całym procesie otrzymasz szczegółowy raport w pliku PDF czy XLS.

  Dzięki naszym działaniom związanym z inwentaryzacją i diagnostyką sprzętu IT możesz wycenić swoje urządzenia, a my zaoferujemy Ci ich wykup. Dzięki temu nie tylko pozbędziesz się zalegających urządzeń, ale otrzymasz za nie środki, które możesz przeznaczyć na inne cele. Tym samym możesz wesprzeć nasze działania CSR i pomóc tym najbardziej potrzebującym. Wówczas część Twoich starych komputerów czy laptopów przeznaczymy dla dzieci z domów dziecka czy placówek edukacyjno – sportowych.

  Odkup sprzętu komputerowego – województwo świętokrzyskie

  Twoja firma w województwie świętokrzyskim opiera swoje funkcjonowanie na sprzęcie komputerowym? Wszyscy doskonale wiemy, że sprzęt co jakiś czas trzeba wymieniać. Technologia się nie zatrzymuje – stare komputery nie nadają się już do użytku i należy zastąpić je nowymi, dużo bardziej wydajnymi. Wówczas pojawia się problem – co zrobić z nieużywanym sprzętem komputerowym? Możesz skorzystać z usług HitITgroup i pozbyć się w bezpieczny sposób urządzeń, których już nie używasz. Nasz skup komputerów i laptopów w świętokrzyskim pozwoli Ci wzbogacić się na wychodzących już z użytku laptopach czy komputerach.

  Zastanawiasz się dlaczego akurat postawić na nasze usługi odkupu komputerów w województwie świętokrzyskim? Przede wszystkim dbamy o środowisko, w którym wszyscy żyjemy. Oferujemy drugie życie urządzeniom poprzez ich upgrade i ponowne wprowadzenie na rynek. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Odkupując sprzęt komputerowy bezpowrotnie kasujemy informacje znajdujące się na nośnikach danych, a tym samym nie powiększamy niebezpiecznej góry elektrośmieci.

  Sklep z laptopami
  Interesuje Cię oferta skupu używanych komputerów i starych laptopów? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę!

  ZADZWOŃ

  NAPISZ

  Niszczenie danych – województwo świętokrzyskie

  Nie chcesz, aby wrażliwe dane klientów bądź inne ważne informacje z Twojej firmy w województwie świętokrzyskim dotarły do osób, które mogą je wykorzystać? Postaw na niszczenie danych przez profesjonalną firmę – nie korzystaj z niesprawdzonych metod, które nie przyniosą zamierzonego skutku. Nawet zniszczenie dysku wiertarką nie da Ci 100% ochrony przed odzyskaniem plików. W HitITgroup zajmujemy się profesjonalnym, bezpiecznym niszczeniem danych. Dzięki temu możesz zapobiec utracie wiarygodności i dobrego wizerunku marki, a także spełnisz wszystkie wymogi obowiązującego prawa.

  Niszczymy dane na dwa sposoby: trwała utylizacja nośników danych i usuwanie informacji oprogramowaniem WIPERAPP®.

  Dysk twardy

  Pierwszy sposób opiera się na procesie demagnetyzacji i urządzeniu Shredder. Dzięki temu nośnik twardy HDD traci wszelkie dane. Niestety, demagnetyzer nie działa na dyski SSD. W przypadku takich nośników należy skorzystać z niszczarki Shredder. Bardzo ważne w tym przypadku jest to, że przed fizycznym zniszczeniem dyski twarde są rozbierane, a procesowi niszczenia ulegają same nośniki magnetyczne. Dzięki temu dbamy o środowisko, w którym każdego dnia funkcjonujemy.

  Druga metoda to bezpieczne usuwanie danych z nośników, bez fizycznego zniszczenia dysku. Nasze autorskie oprogramowanie WIPERAPP® pozwala na wymazanie informacji i ponowne wykorzystanie dysku twardego. Metoda ta ma pełną zgodność z przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (RODO). Ponadto oprogramowanie współpracuje ze wszystkimi dyskami SSD i HDD. WIPERAPP® jest zgodny ze standardem NIST 800 – 88 (rewizja 1). Daje to gwarancję całkowite, bezpieczne i przede wszystkim trwałe kasowanie danych z nośników. Potwierdzeniem naszych słów będzie indywidualny dla każdego dysku certyfikat. Należy jednak pamiętać, że możliwy jest on do otrzymania po całym procesie, tj. kasowaniu, weryfikacji i sprawdzeniu dysku twardego. Skorzystaj z usług HitITgroup, a będziesz mógł być całkowicie spokojny o zabezpieczenie wrażliwych danych.

  Zadowoleni klienci

  Kilka słów o województwie świętokrzyskim

  Województwo świętokrzyskie – jednostka podziału administracyjnego w południowej części centralnej Polski. Województwo obejmuje obszar 11 710,50 km² i zamieszkuje je około 1,23 mln osób.

  Jest jednym z 16 województw utworzonych w 1999 roku. W przybliżeniu obejmuje większą część obszaru dawnego województwa kieleckiego, część tarnobrzeskiego (powiaty opatowski, sandomierski i staszowski) oraz skrawki radomskiego, piotrkowskiego i częstochowskiego. Siedzibą tego województwa są Kielce.


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojew%C3%B3dztwo_%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie

  herb swietokrzyskiego