Chcesz szybko sprzedać firmowe komputery?

Pandemia spowodowała, że Twoja firma nie funkcjonuje tak jak powinna? Chciałbyś szybko sprzedać firmowy sprzęt komputerowy, aby odbić się po niekorzystnym okresie? A może nie przetrwałeś tego ciężkiego dla każdego czasu i musiałeś zrezygnować ze swojego przedsiębiorstwa? Skorzystaj z usług firmy HitITgroup i sprawdź ofertę skupu komputerów oraz laptopów. Dzięki nam możesz sporo zyskać i wrócić na dobre tory lub odzyskać część zainwestowanych w firmę pieniędzy.

Jaki sprzęt skupujemy:

 • Komputery stacjonarne i notebooki (produkowane przez duże marki)
  z procesorami Intel Core i3 drugiej generacji i nowsze.
 • Monitory TFT panoramiczne od 21 cali wzwyż.
 • Serwery i sprzęt sieciowy produkowany tylko przez duże marki i nie starszy niż 6 lat.
 • Telefony SIP i centrale telefoniczne IP nie starsze niż 4 lata

Jakim sprzętem nie jesteśmy zainteresowani:

 • Od osób prywatnych.
 • Nie zajmujemy się wykupem kabli, myszek, klawiatur, tonerów i innych akcesoriów.
 • Nie skupujemy drukarek, kserokopiarek, skanerów.
 • Nie skupujemy komputerów składanych z różnych podzespołów, ale w przypadku większej ilości (od 100 szt.) pomożemy znaleźć kupca bądź odkupimy taki sprzęt na części.
 • Nie skupujemy sprzętu w ilościach mniejszych niż 10 szt.

Skup starego sprzętu komputerowego przez HitITgroup - dlaczego my?

Pewnie zastanawiasz się dlaczego akurat w tych ciężkich dla Ciebie czasach postawić na nasz skup komputerów stacjonarnych i laptopów. Przede wszystkim dbamy o środowisko, w którym żyjemy. Tym samym dajemy drugie życie komputerom i laptopom przez ich upgrade oraz ponowne wprowadzenie na rynek. Co więcej, nie jest obojętne nam bezpieczeństwo, cyberbezpieczeństwo naszych klientów. Skupując laptopy i komputery z firm dbamy o dane i informacje poprzez nieodwracalne kasowanie danych bez wytwarzania elektrośmieci. Odpowiedzialne za to jest autorskie oprogramowanie WIPERAPP®. Nasze działania wpisują się również w filozofię CSR – troszczymy się o społeczeństwo w środowisku, w którym żyjemy i pracujemy. Przekazujemy sprzęt najuboższym, wkładając w to dużo pracy i serca. Jest to nasza koncepcja, w której sprzętem komputerowym mogą cieszyć się dzieci z domów dziecka, ubogie rodziny czy placówki edukacyjne. Nierzadko nasze urządzenia są jedynym dostępnym oknem na świat.

Interesuje Cię oferta skupu używanych komputerów i starych laptopów? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę!

ZADZWOŃ

NAPISZ

SKONTAKTUJ SIĘ

Prosty i przyjemny proces odkupu komputerów i laptopów przez HitITgroup

Jesteś zainteresowany skupem starych komputerów stacjonarnych czy laptopów?

Musisz wiedzieć, że przed odkupem przez nas Twoich urządzeń, cały sprzęt komputerowy musi być dokładnie spisany, łącznie z podstawowymi parametrami. Jeśli nie przeprowadzałeś inwentaryzacji i diagnostyki sprzętu w swojej firmie – zgłoś się do nas!

Możesz dostarczyć nam sprzęt osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00 do naszej firmy we Wrocławiu bądź skorzystać z naszej pomocy. Do 100 km organizujemy transport na bieżąco. Co więcej, koszty takich działań zostają po naszej stronie!

Zajmujemy się trwałym i certyfikowanym usuwaniem danych z nośników. Posiadamy autorskie rozwiązanie – WIPERAPP®, które spełnia wymagania RODO i standardy NIST 800-88.

Możemy również odkupić od Ciebie urządzenia, które nie nadają się już do dalszego użytku. Wówczas skupimy laptopy uszkodzone czy zepsute komputery. Pozbędziesz się zalegającego sprzętu, a my go zutylizujemy, dostarczając Ci kartę przekazania odpadów.

Wyceń swój sprzęt

Dodaj dowolną ilość urządzeń, wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę odkupu sprzętu

  Zadowoleni klienci

  Certyfikaty i wyróżnienia

  certyfikat
  certyfikat szwecja

  Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty skupu starego sprzętu komputerowego już dziś!