leasing i najem

Wydajny sprzęt komputerowy to podstawa działania niemal każdej firmy. Niezależnie od branży laptopy czy komputery stacjonarne są potrzebne do wielu czynności – wystawianie faktur, obsługa strony internetowej czy profili firmowych w mediach społecznościowych, a także ułatwianie sobie innych obowiązków. Niestety, nie każdą firmę stać na zakup nowych, wydajnych urządzeń, które mogłyby zagwarantować spokojną pracę. W takich przypadkach świetnie sprawdzają się oferty wynajmu długoterminowego komputerów. Sprawdź, czemu takie rozwiązanie jest korzystne dla przedsiębiorców, którzy nie chcą wydawać mnóstwa pieniędzy i kupować sprzętu IT na własność.

Wynajem długoterminowy sprzętu IT

Wynajem sprzętu to świetna alternatywa dla tradycyjnego zakupu różnego rodzaju technologii informatycznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz obniżyć próg wejścia w posiadanie w swojej firmie zaawansowanych technologicznie laptopów czy komputerów. Oprócz tego będziesz mógł równomiernie rozłożyć wydatki przez cały okres użytkowania urządzeń IT. Dzięki temu środki możesz przeznaczyć na inne, niewątpliwie ważne cele.

Zalety wynajmu długoterminowego sprzętu komputerowego

Wynajem długoterminowy komputerów czy laptopów posiada wiele korzyści, o których nie sposób wspomnieć. Przede wszystkim, tak jak zostało powiedziane wcześniej, osoba zainteresowana sprzętem IT w całe przedsięwzięcie inwestuje mniej pieniędzy. Wynajem urządzeń na określony czas to świetna alternatywa dla ich zakupu. Zaoszczędzisz dzięki temu nie tylko pieniądze, ale i czas! Dlaczego? W niektórych sytuacjach zdecydowanie prościej jest wynająć na dłuższy termin określoną ilość komputerów czy laptopów, niż oddawać się zakupowi sprzętu. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że otrzymasz urządzenia IT, które będą dokładnie przetestowane i przygotowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Wynajem sprzętu w HitITgroup

Jako HitITgroup oferujemy długoterminowy wynajem urządzeń IT, w tym laptopów i komputerów. Jako jedyna firma na rynku finansujemy nie tylko nowy sprzęt, ale również ten, który był już wcześniej używany. Dzięki temu możesz wynająć u nas urządzenia o wartości od 500 zł netto. Możesz również sam wybrać dogodny dla Ciebie okres finansowania, a także wielkość wpłaty początkowej.

Wiadomym jest, że komputery się starzeją. Technologie ciągle pędzą do przodu, a my, jako użytkownicy, mamy coraz większe wymagania co do sprzętu, na którym każdego dnia działamy. Koniec okresu najmu urządzeń komputerowych w HitITgroup nie musisz decydować się na wykup komputerów – z powodzeniem możesz wymienić obecny sprzęt na nowe laptopy.

Oprócz tego możesz każdej nocy spać spokojnie. Przez cały okres trwania umowy zapewniamy Ci gwarancję, ubezpieczenie i opiekę serwisową. Ewentualnymi naprawami czy nawet przypadkami kradzieży urządzeń zajmiemy się osobiście.

Wynajem sprzętu komputerowego to niezwykle korzystna opcja finansowania urządzeń, szczególnie w przypadku globalnego kryzysu. Jeśli stare komputery czy laptopy w Twojej firmie odmawiają współpracy – warto zastanowić się nad wynajmem długoterminowym nowych urządzeń do pracy.